Filtrace vody a úprava vody

 Filtrace vody a úprava vody

Vzhledem k finanční náročnosti u nás zatím nedoceněná oblast ochrany zdraví a životního prostředí v rozměrech rodinných domů a soukromého bydlení. V současné době stoupá zájem o filtry na mechanické nečistoty a jednoduchou elektronickou ochranu vodovodních rozvodů a otopných soustav pomocí magnetického pole. Filtry na mechanické nečistoty a chemickou úpravu vody dodáváme převážně od firmy JUDO, fyzikální úpravny převážně od firmy HYDROFLOW.

Vodoinstalace

Vodoinstalace

Dá se dělat vodoinstalace dobře a špatně. A to v dnešní době s běžnými materiály (plastové potrubí HOSTALEN) i s dražšími materiály (měď, síťovaný polyetylen, PEX, plastohliníkové potrubí). Zákazník má bohatý výběr, a my mu v tom samozřejmě vydatně pomůžeme technickou radou i praktickou ukázkou.

Ústřední topení

Nebojte se podlahového topení, funguje to. Je to komfortní, úspornější než radiátory, ale i dražší než radiátory a náročnější na výšku podlahové konstrukce. Vše Vám zajistíme včetně projektové dokumentace.

Rekonstrukce starých vodoinstalací

Nejčastější zakázkou jsou kompletní rekonstrukce rodinných domků nebo kompletní rekonstrukce koupelen včetně technického a dispozičního návrhu a návrhu zařizovacích předmětů (typů WC, umyvadel van apod.), zpracoveného na základě podrobné diskuse se zákazníkem.

Solární technika

Chcete šetřit naší planetu, ale i vlastní kapsu???? Ohřívejte teplou užitkovou vodu solární technikou. A jestli máte bazén, ideálně využijete přebytek sluneční energie minimálně 7 měsíců v roce. Uvažujte ekonomicky. I samotný ohřev TUV je velkým přínosem pro Vás. Vypracujeme Vám návrh technického řešení s rozpočtem na kompletní instalaci i s dodávkou dle Vašeho zadání a dispozic Vašeho objektu.

Čištění studní

Hleďte si svého zdroje vody. I studna vyžaduje údržbu, aby Vám mohla sloužit k Vaší spokojenosti. Po vyčištění studny Vám zajistíme rozbor vody, eventuálně návrh na potřebnou úpravu.

Čerpací technika

Čerpací technika

Významná součást naší činnosti s bohatými zkušenostmi. Čerpadel jsme již nainstalovali moc. Ale pozor. Nemontujeme čerpadla z kategorie laciných. To se Vám nevyplatí.

TOPlist